Hermosa Casa En Valeria Del Mar
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Hermosa Casa En Valeria Del Mar kan du besöka Reserva Natural, som ligger cirka 10 minuters bilfärd bort.
Den här villan erbjuder närhet till La Nueva Posta, som finns cirka 4 km bort. Gästerna kan också ta sig till Pinamar-stranden, som ligger cirka 15 minuters bilfärd bort.
Utsikten över stranden kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i den här villan inkluderar också en bidé och en dusch. Badlakan och handdukar finns också bland badrumsfaciliteterna.
Gästerna kan använda sig av vattenkokare, kylskåp och köksredskap i ett komplett kök på boendet. Restaurangen Mio Caro trattoria, som serverar italienska rätter, är belägen mindre än 1 km bort.
- Lokala sevärdheter
- La Proveeduria2341 km
- Escuela Agrotecnica Salesiana "Don Bosco"1171 km
- Balneario Hemingway2060 km
- Carilo-stranden2285 km
- La Elenita2745 km
- Casino Valeria1887 km
- Playa Valeria del Mar1783 km
- Balneario Heminway Carilo2036 km
- Flygplatser
- Villa Gesell Flygplats19 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Trädgård
- Grunda delen
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Hermosa Casa En Valeria Del Mar?
Ja, Hermosa Casa En Valeria Del Mar erbjuder Wi Fi. - ❓
Erbjuder Hermosa Casa En Valeria Del Mar ett kök?
Hermosa Casa En Valeria Del Mar har ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till Hermosa Casa En Valeria Del Mar?
Ja, husdjur är tillåtna på Hermosa Casa En Valeria Del Mar. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i den här villan?
Utsikten över stranden erbjuds till gästerna i den här villan.